اجاره غرفه

اجاره انواع غرفه های نمایشگاهی ادامه مطلب.

اجاره کف ساز

اجاره انواع کف سازها ادامه مطلب.

اجاره کانتر

اجاره انواع کانتر نمایشگاهی ادامه مطلب .

تقویم نمایشگاهی

تقویم نمایشگاهی کل کشور،سال 91 ادامه مطلب.

آخرین پروژه ها

*

آخرین پروژه های انجام شده توسط گروه شیراز اکسپو

 

غرفه ابزاری برای تبلیغ

یکی از ابزارهاي مهم براي رونق بخشیدن به صادرات و انجام فعالیت موثر در تبلیغات و بازاریابی کالاها و خدمات، نمایشگاهها می باشند و از ارکان اصلی هر نمایشگاهی ، غرفه شرکت کنندگان جهت ارایه ونمایش کالا و خدمات می باشد . ساخت و آرایش غرفه از ابزارهاي موثر تبلیغات بوده و اهمیت آن در حدي است که در کشور هاي صنعتی با مدیریت مستقل در ارایه کالا و خدمات عمل می نمایند امروزه در صنعت نمایشگاهی غرفه داران به این باور رسیده اند که براي داشتن نمایشی موفق، نیاز به جذب و درگیر نمودن بازدیدکنندگان از غرفه می باشد و می توان بیان نمود که غرفه در نمایشگاه بمنزله کارت شناسایی یک شرکت و غرفه داراست

 

 

ادامه مطلب

غرفه انبار نیست
طراحی غرفه چیزی بسیار فراتر از پر کردن فضا با اشیای موجود در انبار سازمان است. بسیاری از کارفرماها در آخرین لحظاتی که باید به نمایشگاه بروند از واحد خدمات یا روابط عمومی می‍خواهند چیزهایی را برای بردن به نمایشگاه آماده کنند. در نتیجه بسیاری از غرفه‍های نمایشگاه‍ها بیشتر به انبار شرکت‍ها و سازمان‌ها شباهت دارند تا یک اثر هنری!

2. غرفه اثر هنری است
غرفه می‍تواند محل تجلی هنری طراح و نشان دهنده سطح دانش و بینش فرهنگی هنری و سلیقه وی باشد. غرفه لباس کارفرماست و طراح موظف است بهترین طرح دوخت را برای آن ارائه دهد. 

3. طراحی غرفه تخصص است
نجارها، آهنگرها، نقشه‌کش‍ها، معماران، طراحان داخلی، طراحان صنعتی، طراحان‌صحنه و لباس، طراحان گرافیک و گاه حتا مهندسان عمران و کامپیوتر، همه خود را در زمینه طراحی غرفه جامع و مانع می‍دانند در حالی که طراحی غرفه خود می‌تواند یک رشته مستقل باشد.
برخی هنرمندان تصور می‍کنند طراحی غرفه عملی تفننی است و در کنار کارهایشان به آن می‍پردازند. این طور هم می‌توان نگاه کرد، اما حاصل این رویکرد به هیچ رو غرفه حرفه‌ای نیست.

ادامه مطلب

برخی از مشتریان ما

راه های ارتباطی شما

*

راه هایی که شما می توانید از آن طریق با ما ارتباط برگزار کنید

 

تماس با ما

آدرس دفتر شیراز : قدوسی غربی ، کوچه 21 ، کوچه 21/2 ، پلاک 25 ، واحد 2

شماره تماس : 6309252-713 & 09027101047 & 09177101047

ساعت تماس : 8 صبح تا 5 بعد از ظهر

پنج شنبه ها  : 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

 

آدرس ایمیل های شرکت

Shirazexpo@yahoo.ir

Graphist2001@Gmail.com

 

خبرنامه سایت

...